Have enquiry? Contact us.×

Paragliding

 • Przeleć się z Nami nad Teneryfą.

  Masz niesamowitą i fantastyczną okazję zobaczyć z lotu ptaka unikalne krajobrazy Wysp Kanaryjskich. Aktywność, która jest mieszanką adrenaliny, relaksu i przyjemności.

  W Naszej ofercie można wystartować lot z Parku Narodowego Teide, Izaña i La Corona (wyżyny Los Realejos)

  Istnieją również inne punkty startowe na Teneryfie, ale uzależnione są od warunków pogodowych (w razie zainteresowania skonsultuj to z nami)
  Oferujemy loty dla grup przyjaciół, całych rodzin, par itp. Minimalny czas trwania lotu jest od 35 minut do godziny (w zależności od warunków pogodowych)

  Ta aktywność obejmuje: zawodowych pilotów (ponad 15 lat doświadczenia).Nasi piloci biorą udział we wszystkich narodowych i międzynarodowych pokazach i zawodach paralotniarskich, co pozwala im być na bieżąco z różnego rodzaju kursami, materiałami i nowymi technikami lotów, biorąc pod uwagę zawsze na pierwszym miejscu satyfakcje naszych klientów. Loty tandemowe (lot z instruktorem jednym paraglajtem), Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej,
  Ubezpieczenie wypadkowe obowiązkowe dla uczestników.
  Jeśli masz poniżej 18 lat będzie niezbędna pisemna zgoda rodziców.

  Dajemy również możliwość skorzystania z paralotni jako niespodzianki, jeśli chcesz zrobić specjalny prezent dla swojego partnera, przyjaciela, itp.

   

 • 1. Lot normalny dla początkujących, chrzest (tandem):
  Około 25/30 min – Cena 90€
  2. Lot szkoleniowy (tandem):
  Około 45/55 min – Cena 120€
  3. Lot z Parku Narodowego Teide – 2.310 m.n.p.m (tandem lub samodzielnie):
  Około 2godz. + Transport na Teide – Cena 170€

   

 •  

  .