Have enquiry? Contact us.×

Canyoning

 • Canyoning, jedna z najbardziej ekscytujących aktywności, w której będziesz Mógł odkryć jedne z najpiękniejszych zakątków Wysp Kanaryjskich.
  Mamy w ofercie różne poziomy trudności, zarówno dla rodzin, jak i dla bardziej wymagających odbiorców.

  Topografia Wysp Kanaryjskich oferuje doskonałe możliwości do uprawiania tego sportu (canyoneering). 
  Pokażemy Ci kaniony z małymi wodospadami, z których będziesz mógł sobie zjechac na linie (tyrolka), w miejscach takich jak Barranco de Carrizal.
  Robimy także canyoning w Barranco del Rio (Arico) najdłuższy na Teneryfie, ze spadającą wodą, lub Barranco de Badajoz (Güimar). Również jeździmy na południe Teneryfy, która jest totalnie sucha i ma bardzo interesujący krajobraz. W obu częściach Wyspy możesz doznać spektakularnych zjazdów na linie i do tego świetnie się bawić.
  Oczywiście będzie Ci towarzyszyć przez cały czas, wysoko wykwalifikowany personel, który zapewni bezpieczeństwo Tobie i całej grupie.
  Pokażemy Ci bezpiecznie zabawy w canyoning, na które składa się wspinaczka, zjazdy na linach, skoki, itp. w otoczeniu niepowtarzalnej dziewiczej przyrody, której nie jest już tak łatwo znaleźć na Teneryfie.

  Oferujemy wszystkie materiały niezbędne do tego sportu, zarówno indywidualnie, jak i grupowo.

  Wszystko co potrzebujesz do canyoningu to, przynieść strój kąpielowy, ręcznik i dwie pary butów, jedna z nich do zamoczenia a druga na zmiane, no i oczywiście nie zapomnij o dużej dawce humoru.

 •  

 •  

  .

 

 

 


Lake Kayaking (self-supervised) – 1 hour 15€
Lake Kayaking (self-supervised) – 2 hours 25€
Lake Kayaking (with instructor) – 1 hour 40€
Lake Kayaking (with instructor) – 2 hour 50€
ENQUIRE NOW

OR

CALL TO BOOK TODAY

+353 64 333333