Masz pytanie? Skontaktuj sie z nami.×

Nurkowanie

 • Nurkowanie na Teneryfie to niezaprzeczalnie wielka przygoda.
  Wyspy Kanaryjskie to ponad 1400 km linii brzegowej i wód oceanicznych, na których występują prądy zatokowe  regulujące temperaturę wód powierzchniowych (w zakresie od 17 do 18°C  w zimie do około 23°C w lecie).
  Spokojnie można nurkować z pianka 3 lub 5mm, choć w zimie i wiosną zaleca się więcej ochrony (5 mm). Wody Wysp Kanaryjskich są wyjątkowo czyste i przejrzyste, co często wiąże się z ponad 30 metrową widocznością i światłem, które przenika na duże głębokości oceanu. Jest to bardzo istotne dla podwodnych fotografów.
  Krąży legenda,że wyspa ta jest pozostałością po zatopionej Atlantydzie i nurkując tutaj z pewnością poczują Państwo dreszczyk emocji.

  Podwodne jaskinie, nieprawdopodobne formy skalne, niczym zrujnowane starożytne budowle.
  Wspaniała przejrzystość wody, ciepły ocean i ogromna ilość zwierząt pod wodą czynią Teneryfę jednym z topowych, całorocznych miejsc nurkowych wokół Europy.

  Temperatura wody nie spada zimą poniżej 18 stopni, na niektórych nurkowiskach spotkanie z żółwiami, wielkimi płaszczkami czy delfinami to nic niezwykłego. Czego więcej oczekiwać od nurkowania? Możesz zrobić z nami nawet swój własny chrzest podwodny (intro) lub różnego typu kursy nurkowe jak: Discover Scuba Diving – Intro PADI, Scuba Diver / Open Water Diver, Padi Enriched Air Diver Speciality, Nurkowanie Głębinowe, Nawigacje Podwodną, Nurkowanie Wrakowe, Nocne, z Łodzi, Advanced Open Water Diver (Nurkowanie z Przygodą) AOWD, Rescue Diver i Dive Master.

  Kompletny sprzęt nurkowy oraz butle są wliczone w cenę.

  Większe grupy nurkowe (pow. czterech osób) mogą negocjować dodatkowe rabaty.
  Ceny zawierają opiekę instruktora, sprzęt, powietrze i transport z miejsca zamieszkania.

  Na Wyspach Kanaryjskich dla wszystkich nurkowań poniżej 10m wymagane jest uzyskanie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwskazań do nurkowania. Jest to zaświadczenie wydawane na miejscu bez większych problemów lecz wiąże się niestety z krótką wizytą w przychodni. Osobom, które nie chcą tracić czasu na miejscu polecam więc uzyskanie takiego zaświadczenia przed wyjazdem. Obowiązkowe jest także ubezpieczenie nurkowe. Jeśli Państwo nie posiadacie aktualnie żadnej polisy możliwe jest wykupienie “on line” polisy DAN w cenie 5€ za dzień. Chętnie pomożemy w zorganizowaniu wszelkich formalności. Ceny uwzględniają ubezpieczenie wykupione na miejscu. Tańsze ubezpieczenia obejmujące nurkowanie można wykupić przed wyjazdem w polskich firmach ubezpieczeniowych.

 • Cennik nurkowań:

  - Intro (Pierwsze nurkowanie) 60€

  Nurkowanie z łodzi lub z brzegu:
  – Jedno nurkowanie 40€
  – Dwa nurkowania  70€
  – Cztery nurkowania 140€
  – Sześć nurkowań 200€
  – Osiem nurkowań 260€
  – Dziesięć nurkowań 280€

 •  

  .